Bugünkü
Takvim

İlerlememizi istemiyorlar

Başkan Yardımcısı , genel kurulda çok önemli mesajlar verdi: Küresel güç odakları son 10 yılda güçlenen Türkiye'nin ilerlemesini sabote etmek için pusuda bekliyorlar. İlerlememizi istemiyorlar...

İlerlememizi istemiyorlar
Kadınların toplumsal hayatın her alanında aktif olarak yer almaları yönündeki çalışmalarını ulusal ve uluslararası alanlarda devam ettiren Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM), 2. Olağan Genel Kurulu'nu dün İstanbul'da gerçekleştirdi. Kurulda bir konuşma yapan Başkan Yardımcısı , gündeme dair çok önemli mesajlar verdi. KADEM'in sadece fikir ve teori üreten bir dernek olmadığını söyleyerek Türkiye'nin terör sorununa da dikkat çekti.

'BUNA İZİN VERMEMELİYİZ'
Sümeyye Erdoğan, şunları söyledi: "Küresel güç odakları son 10 yılda güçlenen Türkiye'nin ilerlemesini sabote etmek için pusuda bekliyorlar. İlerlememizi istemiyorlar. Terör sevdiklerimizi, insanlarımızı elimizden alıyor. Ülkemiz yakın coğrafyadaki sorunların odak noktası haline getirilmeye çalışılıyor. Biz buna izin vermemeliyiz. Sivil toplum olarak Türkiye'nin gelişmesine desteğimizi arttırmalıyız..."

Emine KOLUUZUN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.