Bugünkü
Takvim

Vahşet evi

Kayseri'de i hastası 35 yaşındaki kadın cinnet getirdi. Evde bulunan 9 aylık bebeği ile kendi annesini defalarca bıçaklayarak katletti

ABONE OL
Vahşet evi
Akıllara durgunluk veren olay Kayseri'de yaşandı! Bir süredir eşi S.Ç.'den ayrı yaşayan ve boşanma aşamasında olan Derya Ç. (35), geçen pazartesi gecesi 9 aylık bebeği Zeynep'le birlikte Sivas'tan Kayseri'ye gelip, annesi Hacer Balıkçı'nın (61) evine yerleşti. Eşi İstanbul'da çalışan 2 kız çocuğu annesi Hacer Balıkçı, büyük kızını ve torununu sevinçle karşıladı.

ANNESİYLE TARTIŞTI...
Ancak i olduğu ileri sürülen ve eşiyle yaşadığı sorunlardan dolayı sıkıntılı günler geçiren Derya Ç. ile annesi Hacer Balıkçı arasında tartışmalar çıkmaya başladı. Anne-kız önceki gece yine tartıştı. Cinnet getiren kadın, mutfaktan aldığı bıçağı annesinin sırtına 3 kez sapladı. Daha sonra da 9 aylık kızını bıçakladı. Gürültüleri duyan komşuları polisi aradı. Olay yerine giden ekipler, annesi ve kızını katleden kadını gözaltına aldı. Hacer Balıkçı hastanede ameliyata alınamadan yaşamını yitirirken, Zeynep bebek ise bugün sabah saatlerinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

'SESSİZ VE SAKİN BİR KADINDI'
Kızı tarafından bıçaklanarak öldürülen Hacer Balıkçı'nın İstanbul'da çalışan eşi Durmuş Balıkçı ise acı haberi alır almaz Kayseri'ye geldi. Durmuş Balıkçı, hastaneye koştu ve burada gözyaşı döktü. lerin işlendiği apartmandaki Hacer Balıkçı'nın komşuları şöyle konuştu: "Hacer hanım sessiz, sakin kendi halinde olan bir kadındı. Pazartesi akşamı, evli olan ve Sivas'ta oturan kızı Derya ile torunu Zeynep'in geleceğini söyledi ve onları almaya terminale gitti. Derya, annesine, eşiyle geçinemediğini ve ayrılmayı düşündüğünü söylemiş. Kızıyla birlikte bir gün geçiren Hacer hanımın dairesinden dün gece gürültüler geldiğini duyduk ve polise haber verdik. Öğrendik ki büyük kızı Derya, annesini ve 9 aylık kızını bıçaklamış."

kalan karakter 1000

misafir misafir

bunun adı ne oluyor şimdi kadın şiddetimi çocuk şiddetimi anne şiddetimi

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 26.11.2015 19:48

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.