Bugünkü
Takvim

Mutlu sona baskın

şebekesi, iş bulma vaadiyle yurt dışından getirdikleri kadınları, bir villadaki masaj salonunda topladı. 'Mutlu son' adıyla müşterilere pazarladı. Beyaz kadın tacirleri yakalandı

ABONE OL
Mutlu sona baskın
Konya polis ekipleri yurt dışından iş bulma vaadiyle Türkiye'ye getirdikleri yabancı kadınlara kiraladıkları villalardaki masaj salonlarında para karşılığı yaptıran bir çeteyi ortaya çıkardı. Dün sabah Konya, Antalya, Aydın, Eskişehir ve İstanbul'daki adreslere yapılan eş zamanlı baskınlarda 5 kişi gözaltına alındı.

MASAJ İÇİN VİLLA
Örgüt elebaşı olduğu öne sürülen 25 yaşındaki Ayşegül Ç.'nin Meram'da bir villa kiraladığı belirtildi. Referansla müşterileri bulan Ayşegül Ç.'nin, gelen müşterilere 'mutlu son' adı altında 50, 100, 150 ve 200 lira arasında değişen fiyatlarla evdeki kadınlara fuhuş yaptırdığı öne sürüldü. Ayşegül Ç.'nin kendisinin de önceden aynı şartlarla çalıştığı daha sonra kendi ekibini kurarak örgütün başına geçtiği belirtildi. Özel müşterilerine ise masajı kendisinin yaptığı öne sürüldü.

ÖĞRETMEN VE DOKTOR
İş bulma vaadiyle yurt dışından getirilen kadınların arasında mesleği İngilizce öğretmenliği ve üroloji doktoru olanların da bulunduğu öğrenildi. Endonezya'da doktorluk yaptığı belirtilen Katena C.'nin lüks bir otelde fizyoterapistlik yapacağı yalanı ile örgüt tarafından Konya'ya getirildiği, fuhuş yaptıracaklarını anlaması üzerine, kendini seyir halindeki otomobilden atarak kaçtığı belirlendi. Çetenin yabancı uyruklu kadınlara masaj dersleri aldırdıkları da tespit edildi. Ayşegül Ç.'nin Facebook'taki paylaşımlarında 'Deneyimli yabancı personellerimiz gelmiştir. Herkesi salonuma bekliyorum" yazdığı görüldü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.