Bugünkü
Takvim

Çamur 'i

iyice çirkinleşti! , Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yine etti. Sonra da hiçbir şey olmamış gibi özür diledi!

ABONE OL
Çamur Hürriyet'i
Bir dönem yaptığı yalan haberlerle hükümet düşüren, huzuruna politikacıları çağırıp pijamayla karşılayarak kabineler belirleyen Aydın Doğan, eski alışkanlığından bir türlü vazgeçemedi. Ayın 13'ünün Cuma gününe denk gelmesi nedeniyle dün "13. Cuma uğursuzluğu" hakkında bir haber düzenleyen 'in internet sitesi yine 'Çamur at, izi kalsın' metoduna başvurdu.

HUYUNDAN VAZGEÇMEDİ
Haberin içeriğinde Hristiyan inancına göre Hz. İsa'nın, hain havari Judas tarafından ihanete uğradıktan sonra 13. Cuma'da çarmıha gerildiği yazılırken, fotoğraf olarak Hz. İsa ve havarileri temsil eden "Son akşam yemeği" tablosunun resmi kullanıldı. Ancak resimde hain havari Judas'ın üzerine Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın resmi monte edildi. Bu fotoğrafı yayınlayan Hürriyet, gelen tepkiler üzerine internet sitesinden şu açıklamayı yaptı: "Yanlışlıkla bir haberimize Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan'ı da gösteren ve hiçbir şekilde kabul edilmesi mümkün olmayan bir görsel malzeme konulmuştur. Bir dikkatsizlik sonucu meydana geldiği anlaşılan bu hatadan sorumlu iki kişinin görevine son verilmiştir. Yapılan, vahim bir hatadır. Sayın Cumhurbaşkanı'ndan özür diliyoruz."

Aydın Doğan ve medyası huyundan vazgeçmedi! Bu kez de Hürriyet'in internet sitesi çirkinleşti.


kalan karakter 1000

serdar arkin serdar arkin

Katil mahkemede özür diliyor. "Adami öldürdügüm icin özür dilerim" Özür diledi diye ceza verilmeyecek mi?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.11.2015 13:44
Osman Batur Osman Batur

Vela havle, vela kuvvete...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.11.2015 12:33
gri gri

aydın capone

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır1
cevapla 14.11.2015 09:07
mehmet mehmet

bunun yüzünü görenin işi rast gitmez.

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır1
cevapla 14.11.2015 07:47
INSAN INSAN

bilerek yapiliyo,dilin kemigi yokya ,sonra ozur dileniyo,tehlikeli bi hastalik..

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır1
cevapla 14.11.2015 05:20

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.