Bugünkü
Takvim

Bedavacı Demirtaş

ABONE OL
Bedavacı Demirtaş
Kaos lobisi, TRT'nin siyasilere ayırdığı propaganda sürelerini eleştirdi. Ancak kimse Aydın Doğan'ı görmek istemedi. Hürriyet yazarlarının tamamı Eşbaşkanı için çalıştı. Yazarlar, köşelerinde açık açık HDP'ye oy istedi. Ancak Doğan Grubu'nun HDP'ye hizmeti bununla sınırlı değildi. Doğan Grubu'na bağlı olan CNNTürk ve 'nin tüm reklam kuşaklarında HDP reklamları gösterildi. Ancak reklam fiyatlarının pahalı olduğu bu kanallarda aralıksız HDP reklamı yayılanması dikkat çekti. Doğan Grubu'nun, HDP'nin reklamlarını bedava yayınladığı öne sürüldü.

kalan karakter 1000

osman osman

insanlık temelde iki gruptur..iyiler ve kötüler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 30.10.2015 09:04
dğorucu davut dğorucu davut

demirtaş futbolada el attı.istanbuldan fb gs bjklilerden oyunuda arttırır artık..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.10.2015 05:17

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.