Bugünkü
Takvim

Azmin zaferi

ABONE OL
Azmin zaferi
Siirt'te inanılmaz bir başarı öyküsü ortaya çıktı! Hüsamettin Şahin 1990 yılında Milli Eğitim Müdürlüğü'nde ortaokul mezunu ünvanıyla hademe olarak işe başladı. Bir taraftan çalışan Şahin, diğer taraftan açık öğretim lisesine devam etti. 23 Ağustos 2005'de göreve yükselme sınavı sonucu yardımcı hizmetler memurluğuna yükseldi. Dışarıdan aldığı lise diplomasıyla üniversite sınavlarına girdi. Açık Öğretim Fakültesi İşletme Ön Lisans bölümünü tamamladı. Tekrar sınava girdi ve hademe olarak başladığı yere ilk tayinle şube müdürü olarak geri döndü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.