Bugünkü
Takvim

'da bayrak kavgası

Türk vatandaşları 1 Kasım i için oy kullanmak üzere Türkiye'nin Büyükelçiliği'ne gitti. Burada bayrakları açılınca kavga çıktı. 12 kişi yaralandı

ABONE OL
Tokyo'da bayrak kavgası
YURT dışındaki Türk vatandaşlarının oy verme süreci dün akşam sona ererken; Japonya'da terör örgütü PKK yandaşları ortalığı karıştırdı. Türkiye'nin Büyükelçiliği'ne oy kullanmak üzere giden Türk vatandaşları, PKK bayrakları açılınca çılgına döndü. Bir anda ortalığın savaş alanına dönmesini Japonlar şaşkınlıkla izledi. Sabah 06.00 sularında 500 kadar vatandaş oy kullanmak üzere Türk Büyükelçiliği önünde toplandı. Bu sırada taraftarları, örgütün bayrağını açtı. Bayrağa itiraz edenler ile terör örgütü tarafları birbirine girdi. Olayda 2'si polis 12 kişi yaralandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.