Bugünkü
Takvim

1 kuruş alamadı

ABONE OL
1 kuruş alamadı
Çiftçiler Holding'in sahibi merhum 'nin 300 milyon dolarlık mirasçılarından Hatice Ayşe Paksoy'a 1 milyon lira tazminat ile boşanma davası açan ressam Doğan Paksoy'un davası reddedildi. Karşı dava açan 'un davasını kabul eden mahkeme, tarafların boşanmasına karar verdi. Doğan Paksoy, eşine ait dünyanın sayılı parfüm şişeleri ile müzeye kayıtlı altın para, Ragıp Paşa Köşkü, Şişli ve Suadiye'de 13 daire, Levent'te villa, Bodrum'da bir yazlık, Çiftçiler Yalısı ile Çiftçiler Holding ve 13 ayrı şirket üzerinde hakkı olduğunu iddia etmişti.

Ali OKTAY

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.