Bugünkü
Takvim

Utanmaz adam

ABONE OL
Utanmaz adam
Adana'da hırsızlık suçundan 4 ay önce cezaevinden çıkan Selami T. (25) 1.5 yıl önce evlendiği eşi Meryem T.'ye (34) "Fuhuş yap para kazanalım, böylece ikimize de bakarsın" dedi. Kocasının bu teklifini önce kabul etmeyen genç kadın, gördüğü baskı üzerine daha sonra yapmaya başladı. Eşi Meryem T.'yi, motosikletiyle otoyola götüren Selami T., burada 40 lira karşılığında fuhuş yaptırmaya başladı. Bu durumu öğrenen polis ekipleri otoyolda operasyon yaparak karı kocayı suçüstü yakaladı. Genç kadın, kocasının kendine zorla fuhuş yaptırdığını, yapmadığı zaman şiddet uyguladığını ileri sürdü. Gözaltına alınan utanmaz adam Selami T. eşine fuhuş yaptırmak ve fuhuşa aracı olmak suçlamasıyla adliyeye sevk edildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.