Bugünkü
Takvim

ömür biçti

ABONE OL
Bilirkişi ömür biçti
ADANA'da 1 çocuk annesi Gülseren Dağtekin (28), ayağındaki şişlik şikayetiyle 2012'de Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gitti. Dr. E.D.'ye kan pıhtılaşması hastalığının olduğunu söyleyen genç kadın, iğne yapılarak evine gönderildi. Dağtekin, 5 gün sonra hayatını kaybetti. Eşi Zeki Dağtekin, ihmal sonucu eşinin öldüğünü söyleyerek dava açtı. Doktor, para cezası aldı. ise genç kadına 67 yıl ömür biçerek, yaşamına 148 bin lira maddi tazminat belirledi. Genç kadının ailesi ise "Hayat bu kadar ucuz mu?" diye isyan etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.