Bugünkü
Takvim

Polisler itiraf etti

Polisler itiraf etti
8. Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal'ın ölümüne ilişkin yürütülen soruşturma sırasında, oğul 'ın da şüpheli olarak iki yıl boyunca dinlendiği, o günlerde Başbakan olan Tayyip Erdoğan'ın Ahmet Özal ile yaptığı konuşmaların da dinlenerek tapeye döküldüğü ortaya çıktı. Açığa alınan polis memurları , , dünkü duruşmaya katıldı. Çakmak, "Yanılmış olup olmadıklarını, sesi benzetip benzetmediklerini, kontrol amaçlı bu işlemi yaptım" dedi.

kalan karakter 1000

Osman Akın Osman Akın

Yeter Yahu Depelenip durma kimse seni partisine almaz boşuna hayal kurma ölüyorlar ölüleri bile milletin başına bela

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.10.2014 12:03
hatun hatun

özalin süpheli ölümünü ortaya cikarsaydilar ya adam zehirlenerek öldürüldü otopsi raporu trajik komikti neden örnekler bir kac ülkede analiz edilmedi kimler engelledi oglu biliyorsa hic bir sey yapamiyorsa aciklasin gücüm yetmedi ispat edemedim babami öldürenler buna izin vermedi desin

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 15.10.2014 03:44

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.