Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 02.07.2014 Gazete
ABONE OL

Hiç İnce değil!

'nin Milletvekili , ne yoğun gündemi, ne parti çalışmalarını ne de 'ı tanıdı! 'la birlikte Bodrum'da tatile koştu, serinlemek için de bol bol alkol aldıGözde
tatil beldesi Bodrum, Yalova Milletvekili ve CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce ile 'nın çiçeği burnunda Belediye Başkanı 'ı ağırladı.

Cumhurbaşkanlığı seçimleri başta olmak üzere yoğun ülke gündemini umursamayan İnce, parti çalışmalarına da katılmayıp soluğu Bodrum'da tatilde aldı.

Vefa Salman ile birlikte Gündoğan Moon Beach'de bol bol güneşlenen
İnce, serinlemek için de bira içti. İnce ve Salman'ın 'da alkol almaları pekçok kişi tarafından yadırgandı.RAMAZAN'DA YAKIŞMADI

İnce ve Salman'ı tanıyan bazı vatandaşlar, alkol almalarına tepki gösterdi. "Herkesin inancı kendine ama Ramazan'da halka açık bir yerde bir milletvekilinin içki içmesi doğru bir şey değil" diyen vatandaşlar, her ikisinin de görevlerinin başında olması gerekirken tatil yapmalarını da eleştirdi.

Öte yandan mazbatasını aldıktan sonra belediyenin 115 milyon liralık borcundan yakınan Vefa Salman'ın seçmenine verdiği sözleri tutmak yerine tatile gitmesi de kızgınlık yarattı.

Ufuk ÖZCAN