Bugünkü
Takvim

Hiç İnce değil!

'nin Milletvekili , ne yoğun gündemi, ne parti çalışmalarını ne de 'ı tanıdı! 'la birlikte Bodrum'da tatile koştu, serinlemek için de bol bol alkol aldıGözde
tatil beldesi Bodrum, Yalova Milletvekili ve CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce ile 'nın çiçeği burnunda Belediye Başkanı 'ı ağırladı.

Cumhurbaşkanlığı seçimleri başta olmak üzere yoğun ülke gündemini umursamayan İnce, parti çalışmalarına da katılmayıp soluğu Bodrum'da tatilde aldı.

Vefa Salman ile birlikte Gündoğan Moon Beach'de bol bol güneşlenen
İnce, serinlemek için de bira içti. İnce ve Salman'ın 'da alkol almaları pekçok kişi tarafından yadırgandı.RAMAZAN'DA YAKIŞMADI

İnce ve Salman'ı tanıyan bazı vatandaşlar, alkol almalarına tepki gösterdi. "Herkesin inancı kendine ama Ramazan'da halka açık bir yerde bir milletvekilinin içki içmesi doğru bir şey değil" diyen vatandaşlar, her ikisinin de görevlerinin başında olması gerekirken tatil yapmalarını da eleştirdi.

Öte yandan mazbatasını aldıktan sonra belediyenin 115 milyon liralık borcundan yakınan Vefa Salman'ın seçmenine verdiği sözleri tutmak yerine tatile gitmesi de kızgınlık yarattı.

Ufuk ÖZCANkalan karakter 1000

KALIN KALIN

ZIKKIMIN KÖKÜNÜ YUDUMLAYIN !

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır16
cevapla 03.07.2014 00:48
stone stone

Müslüman mahallesinde salyangoz satanlari böyle bizlere gösterinki,kimin ne oldugunu daha iyi görelim.Görüntüleyene cok tesekkürler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır16
cevapla 03.07.2014 00:34
mertcan mertcan

adamın takvasına girmek bize yakışmaz tabi ki ayrıştırmadan ve ötekileştirmeden yorum yapmak da fayda var ... daha doğrusu zaman kaybetmeye değmez böyle şeylerle onun ekmeğine yağ süremeyin sonra kalkıp özgürlük yok bilmem ne yok gibi laflar ettirmeyin böyle insanlara

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır3
cevapla 03.07.2014 00:08
nuri bolat nuri bolat

Yarasin gobek yapmasin.Bizim gibi enailer olunca sizin gibi yavsaklar cok oluyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır9
cevapla 03.07.2014 00:06
cem sar cem sar

ne bekliyordunuz alınsize millet vekili


Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır12
cevapla 02.07.2014 23:54

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.