;

Cemaat, kirli siyaset yapıyor

Cemaat, kirli siyaset yapıyor
CHP İzmir Milletvekili , Berkin Elvan'ın ölümüyle ilgili taziye mesajı yayınlayan Fethullah Gülen'e sert çıktı. Güler Facebook mesajında ilginç ifadeler kullanırken, "Fethullahçılık, Berkin'in ölümü üzerinden kirli siyasetine devam etmekle kalmıyor. Bir de, sözüm ona taziye mesajında, 'temkin ve teyakkuzunu korumayı başarmış Alevi kardeşlerimize sabrı cemil niyaz ederim' diyor. Buna yuh derim, başka bir şey demem. Cemaat denen bu örgüte her zamankinden daha fazla dikkat gerek" dedi.
Etiketler: ,

kalan karakter 1000

ömer ömer

akıllı tespitler

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 14.03.2014 20:34
Acibi Yaran Acibi Yaran

Yiğit bacım kutlarım seni. Doğruları her zeminde söylemeye devam et. Bunları Kemal Beye de öğret.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 14.03.2014 19:25
Vatansever Vatansever

İçerisinde Birgül Ayman Güler gibi, Savcı Sayan gibi mantıklı sözler söyleyebilen milletvekilleri çoğalırsa chp normalleşir, ülke normalleşir. kılıçdaroğlu gibi sürekli rota değiştiren, yanlışta ısrar eden, ülkesini düşünmeyen ve yangını alevlendirmeye çalışanların borusu ötmeye devam ederse vay milletin haline...

Aynı Görüşte misiniz?
evet20
hayır0
cevapla 14.03.2014 12:35
vatansever vatansever

Fikirlerini, savunduğu veya reddettiği değerlerini medenice, dürüstçe söylüyorsa bir mahzuru yok. Asıl Gülen çetesindekiler gibi yıllarca dini kullanarak sinsice ve sessizce, kanser gibi büyüyerek, yayılarak ve ahtapot gibi her yere uzanarak zamanı geldiğinde Ülkeni felç etmeye, sabote etmeye çalışanlardan korkacaksın. Sanırım insanları ayıplayacak kapasitede de değilsin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 15.03.2014 00:39
düzeltme düzeltme

o vekil birgül ayman güler değil nur serter idi . karıştırdım , özür dilerim. chp li binnaz toprak da ayet e dil uzatmıştı. nur serter , birgül ayman ve binnaz toprak bunları hep karıştırıyorum ama napim hemen hemen hepsi aynı.al birini vur ötekine..

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 14.03.2014 22:50
ayıp ayıp

mantıklı konuşabilen mi ? yazık sana çok yazık. sırf hoşuna giden bi cümle kurduğu için mantıklı dediğin kadın azılı bir din düşmanı.. TBMM de allah ve peygamber sözlerini kullananlara laikliğe aykırı diye çıkışan zavallının teki o. savcı sayan tamam da bu kadın değil

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır2
cevapla 14.03.2014 22:22
ali kilic ali kilic

Vatandaslik tanimi oyle icibos alalade bir kimlik idafe etmez, bu tanimin tezahurunu simdi yukardaki aciklamada yoruyoruz, amacin hedefin, cizgin, dusuncen, inanaisin, rengin farkli olabilir ama vatana,millete,ulkeye ve butunlugune,huzuruna,varligina,kurumlarina karsi en ufak bir tehlikede ortak akli,ortak savunmayi vedahi ortak tepkiyi gerektirir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 14.03.2014 10:04
Emin Emin

CHP içinde de çürük elmaların olması gayet normal!

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır43
cevapla 14.03.2014 09:27

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.