Bugünkü
Takvim

Kask kurbanı

ABONE OL
Kask kurbanı
Cihangir'de schoter model motosikletinin arkasına kızkardeşi 'u bindiren 22 yaşındaki Mert Yuvgun kask takmadan yokuştan aşağı hızla inmeye başladı. Mert Yuvgun bir anda motosikletinin kontrolünü kaybedince kızkardeşi Buse ile birlikte evin duvarına çarptı. Mert Yuvgun ve kızkardeşi hemen en yakında bulunan Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanes'ne kaldırıldı. Buse Yuvgun'un sadece burnunda ve bacağında küçük kesikler bulunurken Mert Uygun'un hayati tehlikesinin olduğu kaydedildi. Motorsikletten düşerek ağır yaralanan Mert Yuvgun hemen Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Genç sürücü yolda yaşamını yitirdi. Mert Yuvgun'un bir buçuk yaşında bir kız çocuğu olduğu öğrenildi.

Mustafa KAYA

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.