Bugünkü
Takvim

Yanlış tecavüze 18 yıl ceza

için gittiği evde içkiyi fazla kaçırınca sızdı. Ayılınca da korkunç bir hata yaptı...

ABONE OL
Yanlış tecavüze 18 yıl ceza
'da yapmak için 32 yaşındaki genç G.Ç. ile anlaşan A.Y. (55), evin odalarını karıştırınca genç kadın yerine onun 76 yaşında konuşamayan yatalak annesi A.Ç.'nin ırzına geçti. Bir süre tutuklandıktan sonra tutuksuz yargılanan sanık için 18 yıl hapis cezası istendi. Yaşlı mağdure eceliyle hayatını kaybettiği için cinsel saldırı sebebiyle beden ve ruh sağlığının bozulup bozulmadığı tespit edilemedi. Sanık A.Y. mahkemede, odaya ışığı açmadan girdiğini söyleyerek, "Evde çok içtik. Ayılınca bir odaya girdim. Oda karanlıktı. Yatağa girdim. Yüzünü okşarken, parmağımı ısırdı. Göğsüme vurup, 'Hıh hıh' diye sesler çıkardı. Merak edip çakmağımı çıkarıp yaktım. Bir de baktım ki, yaşlı bir nine. Hemen elini öptüm" diye savunma yaptı.

kalan karakter 1000

salim özkara salim özkara

hayret bişey yahu...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.02.2011 15:19
gamze gamze

çok ii olmuş kızı kahrolsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır2
cevapla 18.02.2011 10:19

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.