Bugünkü
Takvim

Taurasi zirvesi

Sarı-Lacivertli camia, Taurasi konusunda yaşanan gelişmeler üzerine ayağa kalktı. Başkan Yıldırım, Ankara'da görüştüğü Başbakan Erdoğan'dan, "Gereği yapılacak" sözünü aldı

  • Fenerbahçe
  • 18.02.2011
ABONE OL
Taurasi zirvesi
ABD'li basketbolcu 'nin Hacettepe Üniversitesi tarafından önce doping yapmakla suçlanması ardından da masum olduğunun açıklanması Fenerbahçe camiasını ayağa kaldırdı.

ÖZDEMİR DE GİTTİ
Çok büyük haksızlığa uğradıklarını düşünen Başkan , başkanvekili Nihat Özdemir ve asbaşkan Ali Koç'u da yanına alarak dün Ankara'da Başbakan ile görüştü.

SORUMLULAR CEZA ALSIN
Yıldırım'ın Başbakan Erdoğan'a gelişmeler hakkındaki rahatsızlığını dile getirip, "Maddi kayıp sorun değil. Yapılan hata belki de Avrupa Şampiyonluğu'na malolacak. Sorumlular mutlaka cezalandırılmalı" ifadesini kullandığı öğrenildi.

YILDIRIM KONUŞACAK
Başbakan Erdoğan'dan, "Gereken neyse yapılacak" sözünü alan Fenerbahçe yönetimi bugün de basın önüne çıkacak. Yıldırım'ın çok sert açıklamalar yapması bekleniyor.

BÖYLE AKLANDI
Diana Taurasi'nin avukatları yaptıkları bu savunmayla ABD'lı yıldızın aklanmasını sağladı. Savunmada, Hacettepe'nin yaptığı testlerle, WADA standartları arasındaki farklar tek tek belgelendi. Hacettepe de yaptığı hataları kabul ederek, federasyondan Taurasi'deki tedbirin kaldırılmasını istedi.

ATASÜ: YENiDEN YAPILSIN
TFF Doping Kurulu Başkanı Turgay Atasü, Taurasi'den alınan örneklerin yeniden test edilmesi gerektiğini söyledi. Atasü, "Örnekler 3 ay dondurularak saklanıyor. Biz idrar örneği tekrar incelensin ve sonuçları açıklansın istiyoruz" açıklamasını yaptı.

BüYüK TALiHSiZLiK
TAURASI skandalı hakkında ilk kez konuşan Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel, yaşananları büyük bir talihsizlik olarak değerlendirdi. Demirel, "Taurasi büyük bir sporcu. Umarım ikna edilir ve Fenerbahçe'ye geri döner" diye konuştu.

kalan karakter 1000

anayasanın bir maddesi.... anayasanın bir maddesi....

hiç bir kişi,aile veya zümreye imtiyaz tanınamaz. der...vatandaş olarak biz 5 dakika görüşme talep etsek umursamazlar bile.ki biz derdimizi kime,nasıl anlatacağız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.02.2011 18:31

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.