Bugünkü
Takvim

geliyor

Yusuf İslam geliyor
Dünya Helal Zirvesi, yarın İstanbul Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'nde başlıyor. Cumhurbaşkanlığı himayesinde, Turkuvaz Medya'nın basın sponsorluğunda 29 Kasım-2 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek zirve için Yusuf İslam () da 'ye geliyor. Dünyaca ünlü İngiliz müzisyen ve hayırsever İslam, zirvede konuşmacı olarak yer alacak. 'nin organizatörü Discover Events Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Ete, "100'ün üzerinde uluslararası konuşmacının yer alacağı zirvede, helal konusunda 4 gün boyunca 11 ayrı başlıkta oturumlar olacak" dedi. Dünya Helal Zirvesi 2018 ve zirve kapsamında yapılacak 6. İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Helal Expo Fuarı'na ilişkin açıklamalarda bulunan Ete, fuara 80'in üzerinde ülkenin temsilcilerinin katılacağını ifade etti.


Betül ALAKENT

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.