Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 28.10.2017 Gazete
ABONE OL

Sağlıkçıya müjde

Sağlıkçıya müjde
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, sağlık çalışanlarının şartlarını iyileştirecek adımlar atacaklarını, personel alımını artıracaklarını söyledi. Demircan, "Sağlık çalışanlarının durumunu iyileştirecek adımları inşallah 2018 bütçesi ve sonrasında atacağız. İhtiyacımız olan personel, hemşire ve yardımcı sağlık personelimizle ilgili bütçemizin elverdiği ölçüde ama geçen seneye göre sayıyı daha da artırarak başarmaya çalışacağız" dedi. Demircan, şunları kaydetti: "Sağlık turizmine dönük olarak da kaynağımızı nasıl harekete geçirireceğimiz konusu üzerine de çalışıyoruz."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.