Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 21.10.2017 Gazete
ABONE OL

Bizimtepe Aydos’ta 60 ay faizsiz taksit fırsatı

Bizimtepe Aydos projesinden ev sahibi olmak isteyenler, konut bedelinin yüzde 60’ını banka kredisi kullanmaksızın 60 ayda faizsiz taksitlerle ödeyebiliyor

Bizimtepe Aydos’ta 60 ay faizsiz taksit fırsatı
Halk GYO ve Vakıf GYO ortaklığıyla İstanbul Sancaktepe'de hayata geçirilen Bizimtepe Aydos'ta 'Hayaliniz Evse Çözelim Biz Bize Kampanyası' başladı. Kampanya kapsamında konut bedelinin yüzde 20'si peşin, yüzde 10'u 1 yıl sonra, yüzde 10'u ise 2 yıl sonra ödenebiliyor. Toplam konut bedelinin yüzde 60'lık bölümünü eşit taksitler halinde 60 ayda ödemek mümkün. Kampanyada banka güvencesi ve kefil istenmezken, taksit ödemelerine herhangi bir faiz bedeli de yansıtılmıyor. Bizimtepe Aydos'un 'Şimdi Al 2019 Sonunda Öde' kampanyasında ise konut bedelinin yüzde 25'ini peşin ödeyenler, kalan 75'lik bölümünü yüzde 1.10 faiz oranıyla taksit ödemelerine 2019 yıl sonunda başlayarak yapabiliyor.

ULAŞILABİLİR FİYATLAR
Bin 37 konutluk Bizimtepe Aydos projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. Sabiha Gökçen Havalimanı ve Aydos Ormanı başta olmak üzere şehir merkezi, toplu ulaşım, sağlık, alışveriş ve spor gibi alanlara çok yakın konumda bulunan proje yüzde 90'lık peyzaj alanıyla yeşil ve ferah bir yaşam vaat ediyor. Ulaşılabilir fiyatları uygun ödeme koşulları ile satışa sunan projede daire fiyatları 512 bin 500 TL'den başlıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.