Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 29.03.2017 Gazete
ABONE OL

‘Şok’a girdi

’nın 3 ürünü 2.5 ile 15 lira arasında fiyatlarla market müşterileriyle buluştu...

Godiva ‘Şok’a girdi
Yıldız Holding'in 2008'de satın aldığı çikolata devi Godiva'nın farklı formattaki yeni çikolataları aralarında Şok'un da olduğu market raflarına girdi. Holding'in atıştırmalık ürünlerini tek çatı altında toplayan Pladis'in Genel Müdürü Mete Buyurgan, 'nın 8 bin market noktasında satılacağını söyledi. En büyük hedefin Godiva'yı daha fazla tüketiciye tattırmak olduğunun altını çizen Buyurgan, "Market rafı için en fazla tercih edilen 3 ürünü belirledik ve bu ürünleri de 3 farklı ebatta satışa sunduk. Ürünlerimiz 2.5 ila 15 lira arasında satılacak" diye konuştu. Godiva'nın 2008'de 500 milyon dolar olan satış gelirini 2016'da 1 milyar dolara çıkardıklarını dile getiren Buyurgan, "Mağaza sayısı 400'den 750'ye çıktı" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.