Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 29.11.2015 Gazete
ABONE OL

Her şey ücretsiz

Her şey ücretsiz
Türkiye İnovasyon Haftası'yla ilgili TAKVİM'in sorularını cevaplandıran TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, Hollanda'nın bu yıl etkinliklere partner ülke olarak destek vereceğini belirtti. Büyükekşi, "Bizim amacımız Türkiye'de hem fikirlerin değer gördüğü, kaliteli fikir üretiminin arttığı; hem de bu fikirlerin inovasyonla birlikte ticarileşme sürecinin kolaylaştığı girişimcilik ekosistemini oluşturmak" dedi. Etkinliklere özellikle gençleri beklediklerini belirten Büyükekşi, "2012'de 15 bin kişi katılmıştı. Geçen yıl da 40 bine çıktı. Gençler, her şey bedava. Sınavla belirlediğimiz 81 ilden 1.500 genç de görev yapacak. Bu gençler staj ve iş imkanlarına kavuşacak" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.