Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 17.01.2011 Gazete
ABONE OL

'un veliahtını yetiştiriyor

Ford'un veliahtını Türk yetiştiriyor
'li otomotiv devi , gelecekte şirketin başına geçecek III. Henry Ford'u bir 'e emanet etti. Ford Motor Company Global Ürün Stratejileri Direktörü Murat Yalman, Ford'un veliahtı III. Henry Ford'a otomotiv dünyasının inceliklerini öğretiyor. 2005'te Ford'un Detroit'teki merkezine transfer olan Yalman'ın otomotivde 30 yıllık tecrübesi var. Yalman, III. Henry Ford'un direktörü olduğu bölümde herhangi bir ayrıcalık görmeden diğer elemanlar gibi çalıştığını ve başarılı olduğunu söyledi. III. Henry Ford ise Yalman'ın yanında çok şey öğrendiğini ifade etti. Veliaht III.Henry Ford'un babası Edsel Ford, şu anki başkan Bill Ford'un kuzeni. III.Henry Ford, Ford Motor Company'nin kurucusu Henry Ford'un torununun torunu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.