Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 17.10.2010 Gazete

Meclis'te şıklık yarışı

in şıklık yarışı markalar arası rekabete döndü. TBMM'de Ramsey, Sarar ve Damat en çok tercih edilen markalarda başı çekti

Meclis'te şıklık yarışı
Türk in çizgisi her geçen gün değişiyor. Para dergisinin haberine göre; TBMM'de şıklık yarışı yaşanıyor. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'nın en şık isimleri arasında başı çekiyor. Başbakan'ın giyimde ilk tercihi Ramsey markası. Erdoğan'ın tercih ettiği diğer markalar ise Daniel Hechter, Sarar ve Bisse. Erdoğan, bu markaların hem takım elbiselerini, hem de spor kıyafetlerini kullanıyor. Başbakan Yardımcısı Ali Babacan da Ramsey'i tercih edenlerden. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun gömlek tercihi Etro olurken Deniz Baykal, Damat markasını kullanıyor. MHP lideri Devlet Bahçeli ise Ankara'nın ünlü terzisi Bülent Mungan'dan giyiniyor. Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu, Harvey Nichols, Vakko, Louis Vuitton, Polo Garage, İpekyol, Burberrys ve Channel'i tercih ediyor.

İŞTE İLK 10 İSİM
1- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan
2- Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu
3- BBP Muş Milletvekili Sırrı Sakık
4- AK Parti Milletvekili Kürşad Tüzmen
5- CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal
6- AK Parti Milletvekili Özlem Türköne
7- AK Parti Gen. Başk.Yard. Suat Kılıç
8- AK Parti Gen.Başk.Yard.Hüseyin Çelik
9- Meclis Gr.Başkanvekili Güldal Mumcu
10- BDP Milletvekili Sevahir Bayındır


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.