Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 02.10.2019 02:15
  • Son Güncelleme: 02.10.2019 02:15

Geri sayım başladı! kayıt yenileme ne zaman? 2019 işlemleri nasıl, nereden yapılır?

Eğitimlerini Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde sürdüren pek çok kişi kayıt tarihleri hakkında araştırmalarına devam ediyor. Yaz okulu sınavlarının sona ermesiyle birlikte ne zaman yapılacak sorusu hakkında araştırmalar artış gösterdi. Adaylar, yeni eğitim öğretim yılı güz döneminde eğitimlerine devam edebilmek için kayıt yenileme işlemini tamamlamak zorundalar. Peki, kayıt yenileme işlemleri nasıl ve nereden yapılır? İşte ayrıntılar...

AÖF kayıt yenileme ne zaman yapılacak?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) kayıt tarihleri son dönemlerde yoğun ilgi görüyor. Adayların güz döneminde eğitimlerine devam edebilmesi için kayıt yenileme işlemini tamamlaması gerekiyor. Bu kapsamda "AÖF kayıt yenileme ne zaman yapılacak?" sorusu merakla araştırılan sorular arasında yer alıyor. Peki, AÖF kayıt yenileme işlemleri nasıl ve nereden yapılır? İşte o sorunun yanıtı...

AÖF KAYIT YENİLEME NE ZAMAN?

2019-2020 AÖF güz dönemi kayıtları şu tarihler arasında yapılacaktır;

AÖF yeni dönem kayıt yenileme işlemi 07 Ekim 2019 Pazartesi günü başlayacak ve 18 Ekim 2019 Cuma günü sona erecek.

Toplam 12 gün sürecek kayıt yenileme işlemi sonrası, 18 Ekim 2019 Cuma tarihinde ise mazeretli kayıt yenileme işlemi yapılabilecek.

Kayıt yenileme işlemi sonrası, Güz Dönemi Ara Sınavı 14 - 15 Aralık 2019 tarihinde, Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı ise 18 - 19 Ocak 2020 tarihleri arasında uygulanacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.