Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 25.05.2019 12:46
  • Son Güncelleme: 25.05.2019 12:46

soru ve cevapları yayınlandı mı? 2019 Açıköğretim Fakültesi final sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?

bahar dönemi final sınavının ilk oturumu bugün tamamlandı. AÖF sınavına katılan binlerce öğrenci sınav sonuçlarını heyecanla beklerken bir yandan da sınav soru ve cevaplarını görüntülemek istiyorlar. Peki, yayınlandı mı? ne zaman açıklanacak? İşte 2019 AÖF final sınavı ile ilgili merak edilenler...

AÖF soru ve cevapları yayınlandı mı?

AÖF final sınavı gerçekleştiriliyor. Anadolu Üniversitesi'nin yayınladığı takvime göre, 25-26 Mayıs'ta uygulanacak AÖF final sınavının ilk oturumu bugün gerçekleştirildi. AÖF final sınavı ile birlikte mezun olacak ya da kredi notunu yükseltecek olan öğrenciler, sınav sonuçlarını heyecanla beklemeye başladı. Peki, AÖF soru ve cevapları yayınlandı mı? 2019 AÖF final sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte konu ile ilgili merak edilenler...

AÖF SORU VE CEVAPLARI YAYINLANDI MI?

AÖF final sınavı soru ve cevapları henüz yayınlanmadı. 26 Mayıs'ta ikinci oturumu yapılacak sınavın ardından AÖF final sınavları tamamlanacak. Sınavların tamamlanmasının ardından 2-3 gün içerisinde soru ve cevapların erişime açılması bekleniyor.

AÖF FİNAL SINAVI SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

AÖF final sınavı sonuçlarının hangi tarihte açıklanacağı konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı. Ancak, bir önceki sınavların sonuçları, sınavın tamamlanmasının ardından 10 gün içerisinde açıklanmıştı. Buna göre, 2019 AÖF bahar dönemi vize sınavı sonuçlarının 03-07 Haziran tarihleri arasında açıklanması bekleniyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.