Bugünkü
Takvim

Uçak düştü!

  • Dünya
  • 29.09.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 29.09.2011 21:12
ABONE OL
Uçak düştü!
'nın batısında 18 kişiyi taşıyan uçağın dağlık bir bölgede düştüğü bildirildi. Kurtarma ekipleri, enkazı bulmak için hemen harekete geçti. Uçaktakilerin ölmüş olmasından endişe ediliyor.

sözcüsü Bambang Ervan, uçağın gittiği güzergahın Güney Sumatra ile Açe arası olduğunu bildirdi. Ervan, "En son uçak ile irtibat, yarı yolda iken kurulmuş. Bir kaç dakika sonra ise uçağın düştüğü sinyali radarlar tarafından tespit edilmiş." dedi.

Olayı gören bazı köylüler ise düşmeden önce uçaktan dumanların çıktığını, çok alçaktan uçtuğunu ve daha sonra gözden kaybolduğunu ifade etti.

Yetkililer, uçakta 4'ü çocuk toplam 18 kişi bulunduğunu kaydetti.

kalan karakter 1000

MUCİT-48 MUCİT-48 // ERZİNCAN

Endonezya fayhattı boyunca diye bildirdim
deprem ve felaketlerin olacaklarını . Yorgun
uçaklarınızı uçuşa çıkatmayacaktınız.
www.depremerkenuyari.com

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 30.09.2011 09:26

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.