Bugünkü
Takvim

karavana atıyor

40 net pozusyonun 29'unu gol yapamadı. F.Bahçe, 27.5 ile gol yapma yüzdesiyle ile birlikte 5 büyük ligin net gol pozusyonunu en az gole çevirme yüzdesine sahip takımı oldu. İşte haberin detayları ve 5 Kasım tarihli Takvim Gazetesi'nin spor sayfalarından derlediğimiz Fenerbahçe haberleri...

Fenerbahçe karavana atıyor
Fenerbahçe 40 net pozusyonun 29'unu gol yapamadı. F.Bahçe, 27.5 ile gol yapma yüzdesiyle ile birlikte 5 büyük ligin net gol pozusyonunu en az gole çevirme yüzdesine sahip takımı oldu.

YARISINI ATSA FENERBAHÇE UÇMUŞTU!
li taraftarlar sanal alemde Rodrigues'in kaçırdığı pozisyonlara isyan etti. Taraftarlar, "Kaçırdıklarının yarısını atsa takım uçmuştu" dediler.HASAN ALİ HALA FORM TUTAMADI
sakatlığını atlatsa da oynadığı maçlarda vasatı aşamadı. Hasan Ali'nin kondisyon eksiğini kapatmak için ekstra çalışma yaptığı öğrenildi.KASIMPAŞA
MESAİSİ DÜN BAŞLADI

F.Bahçe Kasımpaşa maçı hazırlıklarına ara vermeden başladı. 11'de oynayan futbolcular rejenerasyon yaptı. İdman 1.5 saat sürdü.

BU TAKIM ŞAMPİYON OLACAK DİK DUR EĞİLME
Fenerbahçe taraftarı Kayseri'den gelen takımı Samandıra'da karşıladı ve moral verdi. Bir gurup taraftar "Dik durun. Sakın başınızı eğmeyin. Bu takım şampiyon olacak" diye seslendiler.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.