Bugünkü
Takvim

İşte Cimbom'un Diagne planı

yönetimi, yıldızı kesin olarak gönderme kararı aldı. ğEer 2.9 mi-l yon ’luk açık başka bir oyuncuyla kapatılırsa Diagne kiralık verilecek.

İşte Diagne planı

GALATASARAY'da Mbaye Diagne'nin geleceği belirsizliğini korurken, yönetim kesin kararını aldı.

B PLANI HAZIR
Sarı-Kırmızılılar eğer Senegalli yıldız için beklenen teklif gelmez, bütçesindeki 2.9 milyon Euro'luk açık da başka bir ismin satışıyla kapatılırsa B planını devreye sokacak. Yönetim, Falcao'nun arkasında yedek kalması durumunda sorun yaratacağını düşündüğü Diagne'yi kiralık gönderecek. İNCE HESAPLAR
Yönetim eğer zorunlu satın alma opsiyonuyla anlaşma yapabilirse bir sonraki sezonun transfer bütçesini artıya geçirecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.