Bugünkü
Takvim

, yönetiminin son günlerdeki açıklamalarına tepki gösterdi: Yalan söylüyorlar

Yönetim ile muhalefet arasındaki gerilim büyüdü. , ’ın mahkeme kararı ile transferi engellemyee çalıştığını iddia etti... Özdoğan da “Yalan söylüyorlar... Biz sadece kredi çekilmesini ve üye yapılmasını durdurup seçime gidilmesini istiyoruz” dedi.

Yalan söylüyorlar

G.SARAY Yönetimi "İbrasızlık" kararını mahkeme yolu ile durdurmuş ve seçime gitmeyeceğini açıklamıştı. Muhalefet de bu kararın bozulması ve yönetimin finansal borçlanma ve üye alımının durdurulması için mahkemeye başvurdu. Yönetici Yusuf Günay, Ahmet Özdoğan'ın bu başvuru ile transfer yapmalarını engellemeye çalıştığını belirterek "bu karar çıkarsa su dahi alamayız" dedi. Takvim ise 'a konuyu sordu. Özdoğan, yönetimin yalan söylediğini belirterek, "Biz derneğin kredi çekmesini, yeni üye alımını durdurmayı ve seçime gitmeyi istiyoruz. Transfer yetkisi Sportif AŞ'dedir. Bu konuda her hangi bir sorun yoktur. Ama yönetim olayı buraya çekip sosyal medyada taraftarları bize karşı kıştırtıyor. Zaten mahkeme karar verirse seçime gidilecek. İstiyorlarsa aday olurlar" dedi.

TARAFTARI KIŞKIRTIYORLAR
Transferi durdurmak gibi bir niyetleri olmadığını söyleyen Ahmet Özdoğan yönetime kongre çağrısı yaptı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.