Bugünkü
Takvim

: Gençlere güvenmek gerekiyor

  maçı öncesi çok önemli bir mesaj verdi: “Genç oyuncuları tanımak lazım. Onlara güvenmeli ve zaman vermeliyiz. Rusya fizik gücü üstün bir takım. Biz kalitemizi ön plana çıkararak maçı kazanmak istiyoruz.”

Gençlere güvenmek gerekiyor
A Milli Takım Teknik Direktörü Lucescu, Rusya maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. Rumen hoca, 'nın fizik gücü yüksek bir takım olduğunu söyleyerek, "Biz isi daha farklı ve daha kısa paslarla oynamaya çalışan bir ekibiz. Bu maçta kalitemizi ortaya koyarak kazanmak istiyoruz" dedi.

ZAMAN TANIMAMIZ GEREKİYOR
Genç oyunculara güvendiğini söyleyen Lucescu, "Onlara zaman tanımak ve güven aşılamak gerekir. Gençlere kendi ekiplerinde kalıcı olmaları için yardımcı olmaya çalışıyorum" ifadesini kullandı.

2 EKİP DE BİRBİRİNİ TANIYOR
Kazananın 1. olma ihtimalini yukarıya çıkaracağını söyleyen Lucescu, "Her 2 ekip birbirini tanıyor. Oyuncularım çalıştığımız gibi iyi bir performans ortaya koyarsa sahadan galip ayrılırız" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.