Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 27.03.2017 Gazete
ABONE OL

Cumhurbaşkanı olmasa stadı yapamazdık

Cumhurbaşkanı olmasa stadı yapamazdık
Galatasaray eski yöneticisi ve eski devlet bakanı Işın Çelebi, Arif Erdem ve Hakan Şükür'ün kongrede ihraç edilmemesini olumlu bulmadığını söyledi. Özhan Canaydın'ın başkanlığı döneminde, o zaman başbakanlık görevinde bulunan Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaret ettiklerini dile getiren Çelebi, "Gittik ve yardımlarını istedik. Stadımızın yapımında Sayın Erdoğan'ın büyük katkıları oldu. Bize bu desteği vermeseydi, yapamazdık" dedi.

BU KULÜP SİYASETİN İÇİNE ÇEKİLMEMELİ
Galatasaray eski Başkanı Faruk Süren, Arif Erdem ve Hakan Şükür'ün kulüp üyeliğinden ihraç edilmemesiyle ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Süren, "Yönetim dünkü kararıyla becereksizliğinin üstünü örttü" dedi. Süren, bir spor kulübü olan Galatasaray'ın siyasetin içine çekilmemesi gerektiğini belirterek, "Genel Kurul üyeleri skandal bir karara imza attı" diye konuştu.

kalan karakter 1000

FURKAN FURKAN

Sn.Cumhurbaşkanımıza minnettarım Ülkemizi statlarla donattı ayrıca tüm branşlarda derece yapanları kabul edip ödüllendirdi.İnşallah öncelikle 3-5 büyük kulüp başkanlarını zarar ettirdikleri için giriş çıkış mal ve hesaplarını saklanabilir alanları kontrol ederek hesap sorulması bizi mutlu eder.İmza parası 10 katı sözleşme ve üretme çabalarına son verilmeli

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 27.03.2017 07:39

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.