Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 13.05.2013 Gazete
ABONE OL

Dozere gerek kalmadı

'ın G.Birliği maçı ile 'na vedasında sahaya giren taraftarlar taş taş üstünde koymadı... Stat altındaki 'Kartal Yuvası' mağazası yağmalandı

Dozere gerek kalmadı
'ın önceki gün yaptığı Gençlerbirliği maçıyla birlikte 'na vedası pahalıya patladı. Karşılaşma öncesi bir grup taraftar İnönü Stadı'nın altındaki 'Kartal Yuvası' mağazasını yağmaladı. Maçın ardından sahaya giren taraftarlar ise koltukları, kale direkleri ve çimleri söktü.

TOPLAMDA 22 BİN 500 KOLTUK
Dün yapılan ının ardından Yeni Açık'ta 13 bin 500, Kapalı'da 5 bin 881, Eski Açık'ta ise 7 bin 294 olmak üzere toplamda 22 bin 500 koltuğun yerinden söküldüğü tespit edildi. 7 de özel koltuk yerinden sökülürken 150 koltuğun da deri kaplamasının zarar gördüğü belirlendi. Çimlerin de yüzde 25'i hatıra diye alındı.

ZARAR EN AZ 40 BİN TL...
Stadın tuvaletleri de dahil iç kısımlarında hasarın olduğu tespit edilirken toplam zararın ise en az 40 bin TL civarında olduğu belirlendi. Yönetimin, yaz konserleri öncesi ne yapacağı merak konusu.

TARİHİ STAT HARABEYE DÖNDÜ...
Beşiktaş'ın İnönü'ye vedasının ardından taraftarların sahaya girerek hatıra almak için yaptıkları tahribat sonrası tarihi İnönü Stadı'nın görüntüleri harabeyi andırdı.

RİHANNA KONSERİNDE KOLTUK SIKINTISI...
Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna'nın 30 Mayıs'ta İnönü'de vereceği konserde, yeni koltuk yapılmayıp bilet sahiplerine minder verilmesi planlanıyor.


VEDANIN FATURASI 40 BİN TL
Yeni Açık'ta 13.500 koltuk söküldü. Kapalı'da 5.881 koltuk söküldü. Eski Açık'ta 7.294 koltuk söküldü. Kartal Yuvası Mağazası yağmalandı. 7 özel koltuk söküldü, 150 koltuğun kaplaması zarar gördü. Çimlerin yüzde 25'i söküldü.

BENİ DE GÖTÜRECEKLER DİYE ÇOK KORKTUM
Beşiktaş Başkanı , önceki günkü veda maçının ardından yaşanan olaylar için, "Taraftarımızın hatıra olacak bir şeyler kapmak için coşkusunu hayretle izledim. Beni de götürecekler diye tribündeki yerimden dışarı adım lile atmadım" dedi...

CRİSTOPH DAUM'DAN 'HAZIRIM' CEVABI...
Beşiktaş İdari Koordinatörü ile idari menajerlik için adı geçen Önder Özen'in Almanya'da Cristoph Daum ile görüştükleri ve Alman hocadan olumlu yanıt aldıkları öğrenildi.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.