Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 30.03.2013 Gazete

Alper'in fiyatı yok

Milli Takımın, Macaristan maçındaki oyunuyla büyük takımların gündemine gelen lu için Başkan Halil Ünal, son derece net konuştu

Alper'in fiyatı yok
Başkanı Halil Ünal, milli takımın Macaristan maçındaki performansıyla dikkatleri üzerine çeken, Galatasaray ve Fenerbahçe'nin transfer gündemine giren için net konuştu. Şu anda iki kulvarda birden mücadele ettiklerini belirten Ünal, "Hedeflerimiz varken transfer konuşmak yersiz olur. Alper, bizler için çok değerli bir oyuncu. Şu an transfer gündemimizde değil. Sezon sona erdikten sonra bunları oturur konuşuruz. Ancak, şu an için fiyat biçmenin bir anlamı yok" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.