Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 25.03.2013 Gazete
ABONE OL

Daha yıkılmadık!

ımız'ın önemli futbolcularından , "Hiç kimse gruptan çıkma şansımızın olmadığını söyleyemez. Önümüzdeki iki karşılaşma belirleyici" dedi

Daha yıkılmadık!
ımız'ın önemli isimlerinden olan , önemli açıklamalar yaptı. Hiç kimsenin Türkiye'nin gruptan çıkma şansının olmadığını söyleyemeyeceğini belirten Arda, "İyi başlamamış olabiliriz. Ancak, bu böyle gidecek demek değil. Daha yıkılmadık" diye konuştu.

ÖNCE MACARİSTAN...
Arda, grupta yarın Macaristan ve Eylül'de Andorra ile yapacakları maçların belirleyici olacağını belirterek, "Öncelikle Macaristan'ı yenmeliyiz. Evimizdeki maçta bunu başaracağımızı düşünüyorum. Macaristan'a sahayı dar edeceğimze eminim. Hiçbir şey bitmiş değil" ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.