Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 22.03.2013 Gazete
ABONE OL

Takipçisi olacağız

, "Sahte biletle Plzen maçına girmeye çalışanların tesbiti için uğraşıyoruz" dedi

Takipçisi olacağız
Fenerbahçe'nin yeniden UEFA Disiplin Kurulu'na sevkedilmesi hakkında konuşan Başkanvekili Abdullah Kiğılı, "Plzen'deki maçta belli bir grup sahte biltele maça girmeye çalıştı. Ama teşebbüs aşamasında kaldı. Bu işin takipçisi olacağız. Bu kişileri tesbit etmemiz gerekiyor" dedi. Kiğılı, bir grubun sürekli olarak Fenerbahçe'nin aleyhine çalıştığını da belirterek, "Hemen her maçta belli bir olayın içindeler. Biz bu olaylardan büyük yara alıyoruz. Ama ne yazık ki bu gruplar geri adım atmıyor" ifadesini kulladı.

DİKKATLİ OLMALIYIZ
Abdullah Kiğılı, bundan sonraki süreçte çok dikkatli olmaları ve kulübün ceza almaması için ellerinden gelen her şeyi yapmaları gerektiğinin altını da çizdi.

KİĞILI ÇOK TEPKİLİ
Abdullah Kiğılı, telefonla katıldığı bir spor kanalında bir grup taraftar için oldukça sert ifadeler kullandı.

kalan karakter 1000

yörükoğlu yörükoğlu

önce bu guruplara hak veriyordum aziz yıldırım bırkması lazım başkanlığı şeklinde ama şimdi bakıyorum bu gurup artık tehlikeli olmaya başladı artık bunlar kanun yasalar önünde hesap vermeliler

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır1
cevapla 22.03.2013 08:34

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.