Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 27.10.2010 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 27.10.2010 17:52

Iverson için özel sözleşme

Siyah-beyazlılar, ABD'li yıldıza 'çok özel' bir anlaşma hazırladı.

Iverson için özel sözleşme
Siyah-beyazlıların her konuda anlaşmaya vardığı Allen Iverson için çok özel bir anlaşma hazırlandığı öğrenildi. Fotomaç, bu yeni sözleşmenin tüm detaylarını ele geçirdi. İşte anlaşmanın en önemli maddeleri:

-Iverson, sözleşmesi devam ettiği ilk yıl boyunca eğer sözleşmesini feshedip ABD'ye dönmek isterse, 'a bir yılda alacağı parayı tazminat olarak ödeyecek.

-Beşiktaş'la ilk maçını 6 Kasım'da oynaması planlanan Iverson'a sezon sonunda bir NBA takımından teklif gelirse, ünlü yıldız Beşiktaş'a bir ödeme yapmadan geri dönebilecek.

-Iverson, Beşiktaş Eurocup'ta final-four oynarsa 500 bin dolar ekstra prim alacak. Iverson, Türkiye'de herhangi bir reklamda oynarsa Beşiktaş bundan yüzde 50 prim alacak.

-ABD'li basketbolcu burada herhangi bir kokain veya benzeri bir suça karışırsa Beşiktaş ünlü yıldıza sözleşmesinde yer alan rakamın yüzde 8'i oranında ceza kesebilecek, fakat daha yüksek bir ceza veremeyecek.

-Iverson'a boğaza nazır bir villa ve araba verilecek. ABD'li oyuncu yanında özel yardımcısı ve özel antrenörünü getirecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.