Bugünkü
Takvim

Kılıçdaroğlu'na kırgınlığım var

Görevinden istifa eden , CHP liderine kırgın olduğunu söyledi, 'Parti değişmeli' dedi

ABONE OL
Kılıçdaroğlu'na kırgınlığım var
CHP MYK'deki görevinden istifa eden eski Genel Başkan Yardımcısı , İstanbul'a geldi. Salı günü Grup Toplantısı'na katılacağını söyleyen Tekin, ve Önder Sav ile görüşmediğini ifade etti..

"İnsan sadece aklıyla değil duygularıyla da yaşıyor" diyen Tekin, "Genel Başkan'a () abi-kardeş ilişkisi içerisinde bir kırgınlığım var" şeklinde konuştu. Tekin, CHP'deki gidişata itirazı olduğunu belirterek, "Bedel ödemeye hazırım CHP içerde ve dışarda normalleşmeli ben uygulamanın" karşısındayım" dedi.


kalan karakter 1000

Daha çok uğraşırsınız Daha çok uğraşırsınız

Kılıçdaroğlu'nun parti başında olması, diğer partilere oy kazandırıyor. Çünkü, söyledikleri laf salatasından başka bir şey değil. Konuştukları, hangi yorum olursa olsun, birbirine benziyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 06.05.2012 09:54

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.