Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 17.09.2019

de gemileri yaktı! için aldığı malikaneyi satışa çıkardı

’nın Emlak Kralı’ de gemileri yaktı. Bir zamanlar çok sevdiği eşi için satın aldığı malikanelerden birisini satışa çıkardı. Yakın bir tarihte u bırakan lı, evle ilgilenenlerin kendisine mesaj atmasını istedi.

Pesley Sneijder!

Galatasaray'ın eski yıldızı Wesley Sneijder ile model ve tasarımcı eşi Yolanthe Cabau, Mart ayında yollarını ayırmaya karar verdi. Yıldız topçu, "Her şeyi ben berbat ettim" diyerek, suçlu olduğunu itiraf etti. Sessizliğini koruyan Cabau ise aybaşında 'daki bir dergiye röportaj verdi. "Tüm hayatım oğlum" dedi. Eşiyle yeniden birleşemeyeceğinin mesajını verdi.

Ümidini kaybeden cu ise son hareketiyle Cabau'ya resmen cevap verdi. Sneijder, bir zamanlar eşi için 'nın tatil merkezi İbiza'dan satın aldığı evi satışa çıkardığını ilan etti. Yakın bir tarihte futbolu bırakan Hollandalı, evle ilgilenenlerin kendisine mesaj atmasını istedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.