Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 14.07.2019

Dünyaca ünlü , doktorluk mesleğini seçmesine sebep olan olayı anlattı

Dünyaca ünlü , gençlik karesini paylaştı. O günlerde Kilyos’ta akranının boğulduğunu, bu yüzden doktor olmaya karar verdiğini açıkladı.

İşin 'Öz'ünü anlattı
Dünyaca ünlü , önceki gün sosyal medya hesaplarından gençlik fotoğrafını paylaştı. Siyah-beyaz kareyi 40 yıl önce İstanbul Kilyos Plajı'nda çektirdiğini açıkladı.Öz, doktorluk mesleğini seçmesine sebep olan acı olayı da şöyle anlattı: 14 yaşındayken cankurtaranlar sudan benim yaşımda bir çocuğun cesedini çıkardılar. Bu olay beni çok üzdü. TIP'a ve ilaçlara olan ilgimi artırdı. Ben o gün doktor olmaya karar verdim...kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.