Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 20.02.2019

‘Yerli ’ lakaplı , için dünyadaki trende uydu! İşte Tülin Şahin'in gençlik iksiri

‘Yerli ’ lakaplı , için dünyadaki trende uydu. 38 yaşındaki güzel model, ünlü şarkıcı gibi damardan glutatyon takviyesi aldı

Şahin'in gençlik iksiri

Güzel model Tülin Şahin, dünya starlarının izinden gitti. Kusursuz fiziğini korumak için sağlıklı beslenip spor yapan 38 yaşındaki manken, yaşlanmayı geciktirmek için de Jennifer Lopez, Rihanna, Demi Moore ve Beyonce gibi Hollywood yıldızlarının başvurduğu yöntem olan damar yoluyla glutatyon alımını tercih etti.GÜÇLÜ BİR ANTİOKSİDAN
Şu sıralar Portekizli aşkı Pedro De Noronha ile Panama'da olan Şahin, seyahat öncesinde de doktorunun kapısını çaldı. Ünlü manken; sık yaptığı seyahatler, hava değişimi ve stresten dolayı yorgun düşen vücudunu güçlendirmek için damarlarına çok güçlü bir antioksidan olan glutatyon enjekte ettirdi. Şahin, hem bağışıklığını güçlendirdi hem de gençliğini garantiye aldı.

Dünyaca ünlü Türk doktor Mehmet Öz de genç kalmanın sırrını merak edenlere glutatyonu tavsiye ediyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.