Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 14.01.2019

'ın yaptırdığı bungalov yıkıldı

Gökbakar’ın 6 için ’da yaptırdığı bungalov evler şiddetli yağışa dayanamayıp yıkıldı.

Şahan yıkıldı
Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, Recep İvedik serisinin altıncı filminde; bir uçağın Afrika'nın ıssız bölgesine düşmesi sonrası başından geçen maceraları beyazperdeye taşıdı. Çekimler, Bursa Karacabey'deki Longoz Ormanları'nda yapıldı.100 BİN LİRA HARCADI
Bunun için, Longoz'da ortamı yaratmak isteyen Gökbakar, alana bungalov evler yaptırdı. Evler için 100 bin TL harcadı. Çekimleri tamamlanan filminden geriye kalan set alanı Karacabey Belediyesi'ne hediye olarak bırakıldı. Set alanını merak edenler akın akın Longoz Ormanları'nı ziyaret etmeye başladı. Ancak evler kar yağmura dayanamadı. Hepsi birer birer yıkıldı.Şahan Gökbakar'ın, yıkılan evleri yeniden yaptıracağı iddia ediliyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.