Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 30.11.2018

Kadınların gücü

Bu akşam atv'de ekrana gelecek ''nin kadın yıldızları rollerini anlatırken hemcinslerine ‘Gücün elinizden alınmasına izin vermeyin’ dedi...

Kadınların gücü
Geçtiğimiz hafta atv'de başlayan ve büyük beğeni toplayan 'Şahin Tepesi' dizisinin kadınları, rollerini anlatırken kadının gücüne de dikkat çekti. Dizide Tuna Akdora'yı canlandıran Zerrin Tekindor, karakterini şöyle anlattı: "Kendi kendine sahip olduğu gücün elinden alınmasına asla izin vermeyecek biri."

Melek
Özden'i canlandıran Ebru Özkan ise "Kadınlar yaradılış gereği güçlü ve üretken varlıklardır, önemli olan bunun farkında olmaktır" diye konuştu. Verda'ya hayat veren Aybüke Pusat ise "İnsan, istediği her şeyi yapabileceğini, her yere gidebileceğini bilmeli" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.