Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 28.09.2018

Sanatçılardan Ödülleri'ne tepki

‘Adaletsiz aday listesi’ nedeniyle eleştirilen , şimdi de sponsor firmanın, sanatçıların üzerinden haksız kazanç sağladığı gerekçesiyle topa tutuldu. ’ın başlattığı adaylıktan çekilme kampanyasına Berkay da katıldı

Kelebek tepkisi
Pop müziğin başarılı ismi Mustafa Sandal'ın önceki gün Pantene Altın Kelebek Ödülleri'ne gösterdiği tepki, sanat camiasında çığ gibi büyüyor. Sandal, ödül törenine sponsor olan şampuan markasının adını ve şarkılarını izinsiz kullandığı gerekçesiyle bu seneki Altın Kelebek aday listesinden çekildiğini açıklamıştı.

'SÖMÜRÜLMEYE HAYIR'
"Ödül töreni bahanesiyle reklam kampanyası kurgusunda sanatçıların sömürülmesine HAYIR" diyen Musti'ye bir destek de Berkay'dan geldi. Ünlü popçu da gibi Pantene Altın Kelebek Ödülleri'ni sosyal medyada topa tuttu. Instagram'ın hikaye bölümünde çizdiği kelebek resmini paylaşan Berkay, şu notu düştü:

ÜNLÜLERDEN DESTEK...
"Bu sene mavi kelebek dalında ben adayım. En azından bir şeyler değişene kadar! Hiçbir şekilde aday gösterilmek istemiyorum, Ne şampuan ne kelebek!" Bu arada Cem Yılmaz, Ziynet Sali, Şehrazat, Dilan Çıtak, Buray ve Meltem Cumbul gibi isimler de Musti'nin paylaşımını beğenip popçuyla aynı görüşte olduklarını belirtti.
Musti'nin tepkisine beğenisiyle destek veren isimler arasında de var.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.