Bugünkü
Takvim

İkinci el

Fiyatları 600 lira ile 32 bin lira arasında değişen ikinci el çantaları almak için sosyetikler büyük bir rekabete girdi.

  • Saklambaç
  • 30.11.2015
ABONE OL
İkinci el sosyete
Portakal Sanat ve Kültür Evi'nin gerçekleştiridiği 'İkinci El Çanta Müzayedesi'ne akın etti. Nişantaşı'ndaki St. Regis Otel'de önceki akşam yapılan müzayedede 6 aileden toplanan 179 çanta satışa sunuldu. Toplam değeri 800 bin lira civarında olan çantalar, kapış kapış satıldı.

Hermes, Louis Vuitton, Chanel ve Christion Dior gibi ünlü markaların çantalarını almak için sosyetikler arasında kıyasıya bir rekabet yaşandı. Müzayedeye katılanlar arasında Tilda Tezman, Melisa Faber Castell, Yağmur Ünal, Mine Kalpakçıoğlu gibi tanınmış isimler de vardı.Yağmur Ünal ile Melisa Faber Castell de yakın dostları Maya Portakal'ın müzayedesinde alışveriş yaptı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.