Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 14.02.2015

İyi tatiller CANım

Piyasaya 100 milyon dolar borç takıp kayıplara karışan , Meksika'da bulundu! Tulum Plajı'nda Türkler tarafından görüntülenen kaçak işadamı, yüzlerce insanı mağdur etmesine rağmen keyifteydi

İyi tatiller CANım
Adını aralarında Meryem Uzerli'nin de bulunduğu kadınlarla yaşadığı aşklarla duyuran ve bu sayede borsa piyasasında da kendisine yer edinen Can Ateş, bir süredir kayıptı! Piyasaya 100 milyon dolar borç takan, hakkında birçok dava açılan ve yüzlerce aileyi mağdur eden işadamının, Türkiye'den kaçıp nereye saklandığı ortaya çıktı.

, Meksika'daki Tulum Plajı'nda Türk vatandaşları tarafından önceki gün görüntülendi. Mayosuyla plajda yürüyüş yapıp kumsalda içki içen kaçak işadamının, ne 100 milyon dolar borcu ne de mağdur ettiği insanlar umrundaydı!

ALACAKLILAR İSYANDA!
Plajın yakınındaki bir villada kalan Ateş'in sürekli telefonla konuşması da dikkat çekti. Peşine alacaklıların takıldığı kaçak işadamının, Meksika'da fotoğraflandığını öğrenince buradan da kaçıp başka bir yere saklandığı iddia edildi. Bu arada Can Ateş'in alacaklıları, "Biz mağduruz adam Meksika'da tatilde" diye isyan etti.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.