Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 25.07.2014

Yurdal cimriydi!

, sayesinde 'sosyetik' sıfatını aldığı eski eşi 'i bombaladı: 'Eşim zengindi ama bana pahalı şeyler almadı. Evliyken çok varlıklı yaşamadım!'

Yurdal cimriydi!
"Öküz öldü, ortaklık bozuldu!" İvana Sert, sayesinde hem şöhret hem de modacı olduğu eski eşi Yurdal Sert'i tek kalemde harcadı. Ses dergisine Kleopatra kılığında pozlar veren ikoncan, ilginç de açıklamalar yaptı. Hâlâ soyadını kullandığı 'i hedef alan , "Eski eşim zengindi ama hiçbir zaman bana pahalı çantalar, ayakkabılar, mücevherler almadı.
Yani çok varlıklı yaşamadım"
dedi.

'MÜSLÜMAN OLACAĞIM'
Boşandıktan sonra istediği gibi yaşamaya başladığını söyleyen İvana Sert, sözlerini sürdürdü: "Birçok Türk'ten daha Türk'üm.
Kur'an-ı Kerim'in İngilizce'si başucumda duruyor. Bu gidişle Müslüman olacağım."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.