Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 14.07.2014 Gazete
ABONE OL

Tamamen duygusal

, bir taşla iki kuş vurdu. Ünlü oyuncu, aşkı 'le çıktığı Bodrum tatilinde bir yandan da butik otel için uygun arsa baktı

Tamamen duygusal
Türkiye'nin en başarılı ve yüksek reytingli dizilerinden Karadayı'nın yıldızı Kenan İmirzalıoğlu, kazandığını akıllıca harcıyor. Dizi, film ve reklamlardan aldığı ücretleri gayrimenkule yatıran yakışıklı oyuncu, İstanbul'dan sonra gözünü Bodrum'a dikti.

AŞKLA İŞ BİR ARADA!
Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Kübra Küçük'le Bodrum tatiline çıkan , aşkla ticareti buluşturdu! Bir yandan sevgilisiyle gününü gün eden İmirzalıoğlu, bir taraftan butik otel açmak için arsa baktı. Tercihini Yalıkavak'tan yana kullanan oyuncu, imara açık ve deniz kenarındaki arazileri inceledi.

30 MİLYON LİRALIK SERVET
Sıfırdan otel inşa edecek ya da varolan bir oteli alıp yenileyecek olan Kenan İmirzalıoğlu, bu konuda hiç de tecrübesiz değil! İstanbul Tarlabaşı, Gümüşsuyu, Cihangir ve Galata'da birçok apartmanı olan ve son olarak Cihangir'de butik otel açmak için yeni bir bina alan İmirzalıoğlu'nun gayrimenkullerinin toplam değerinin 30 milyon lirayı bulduğu söyleniyor.

Ufuk ÖZCAN