Bugünkü
Takvim

Ünlülerin Anneler Günü

  • Saklambaç
  • 13.05.2013
ABONE OL
Ünlülerin Anneler Günü
Öncelik Ayşegül'de
Dev sanatçı ; çiçeği burnunda anne olan eşi 'ın gününü twitter'da tebrik etti. İlk mesajı Ayşegül Hanım için yazan İbo, sonra da eski hayat arkadaşları Adalet Hanım, Perihan Savaş ve Derya Tuna'nın da günlerini kutladı.

Güzel oyuncu , yılın en özel gününü annesi ve anneannesi ile geçirdi. Rutkay, bu güzel anları da twitter ve instagram takipçileri ile böyle paylaştı.

da Anneler Günü'nü çok mutlu geçirdi. Büyük kızı Gizem ve küçük kızı Ada ile bir arada olan Salkım'ın keyfine diyecek yoktu. Yeşim Salkım, her anne için de evlatlarıyla sağlıklı bir ömür diledi.

TWİTTER'DA MESAJ YAĞMUR

GÜLBEN ERGEN: Allah anneciği yanında olmayanlara sabır versin. Her kadın, annedir.

YILDIZ TİLBE: İnsanın sayısız karısı, kocası, hocası, evladı, arkadaşı, evi, dostu olabilir... Her şeyin ikincisi ya da benzeri vardır ama annenin yoktur.

FERYAL GÜLMAN: Annem hayatta ve en yakınımda; bunun kıymeti hiçbir şeyle ölçülemez.

DİDEM UZEL: Uzun zamandır anne olmak için uğraşıyorum; ne meşaketli işmiş ve henüz doğmadı bile. Annelerinizin değerini anlamak için beklemeyin; onları kucaklayın.

BENGÜ: Tanıştığımız ilk meleklerin günü; Anneler Günü kutlu olsun.

PINAR ALTUĞ ATACAN: Allah isteyen herkese bu duyguya tatmayı nasip etsin.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.