Bugünkü
Takvim

Ayrılığın güzel nedeni

nin; Akçıl'ın Nihal adlı dansçıyla yaşadığı aşk yüzünden küstüğü iddia edildi

  • Saklambaç
  • 26.03.2013
ABONE OL
Ayrılığın güzel nedeni
Uzun süredir müzikal anlamda birlikte çalışan; sürekli de haklarında aşk haberleri çıkan ile Sinan Akçıl'ın arasına bir süre önce kara kedi girdi. Herkes; ikilinin neden darıldığını merak ederken sivri dilli yapımcı Erol Köse; ortaya şok bir iddia attı. Köse'ye göre; Hande Yener, Sinan Akçıl'ın Nihal isimli güzel bir dansçıyla aşk yaşadığını öğrendi. Bu ilişki yüzünden Yener ile Akçıl, kavga etti. Erol Köse'nin iddiası üzerine Hande Yener; twitter'da "Herkese hayal dünyasında mutluluklar" yorumu yaptı. Bunun üzerine Köse, Yener ve Akçıl'la ilgili yazdıklarını sildi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.