Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 19.03.2013 Gazete
ABONE OL

Feride coştu

Karadayı'nın Feride'si , neşeli kişiliğini yine konuşturdu. Güzel oyuncu, eşi ile katıldığı bir doğumgününde hem göbek attı hem gangnam dansı yaptı...

Feride coştu
Ünlü oyuncu 'nin önceki akşam Bebek'teki '40' isimli mekanda düzenlediği yaş günü partisine damga vurdu. Arkadaşının 36. yaş günü için eşi 'le soluğu mekanda alan Korel, her zamanki gibi eğlenceli dakikalar yaşadı.

HEP NEŞELİ
atv'nin sevilen dizisi 'Karadayı'daki Feride karakteriyle bir kez daha gönülleri fetheden güzel oyuncu, bir an olsun yerinde duramadı. Katıldığı her partiye neşesiyle renk katan Bergüzar Korel, çalan müzikler eşliğinde kimi zaman göbek attı kimi zaman da gangnam dansı yaptı. Bu arada birçok ünlü ismin akın ettiği parti; mekanın üst katındaki komşuları rahatsız etti. Cama çıkıp konuklara tepki gösteren iki yaşlı kadın, mekanda doğumgünü olduğunu öğrenince herkese iyi eğlenceler dileyip içeri girdi.

FELEKTEN BİR GECE ÇALDI
Katıldığı her partiye eğlenceli kişiliğiyle damgasını vuran Bergüzar Korel, önceki akşam da kularını bozmadı ve yine partinin yıldızı oldu.


HALiL ÇiLiNGiR